Myslete na budoucnost a investujte pravidelně 

Vývoj hodnoty investičních profilů TEMPO

 

Proč AXA?

  • Pobočky po celé republice
  • Finanční plán na míru
  • Jednoduše z domova

Popis | Tempo

Investuje ve správném Tempu a vytvořte si prostředky k splnění vašich cílů

Tempo je moderní program pravidelného investování, který vám umožní investovat do širokého portfolia podílových fondů, které jsou spravovány investiční společností UNIQA.

Do programu můžete investovat jednorázově, pravidelně nebo kombinací těchto dvou forem v minimálním horizontu 5 let. Výhodou pravidelného investování prostřednictvím programu Tempo je investování až do 6 podílových fondů s možností zajímavého ročního výnosu.

V závislosti na tom, jaké riziko se rozhodnete podstoupit při vašem investování, máte na výběr ze čtyř investičních profilů: Defenzivní, Progresivní, Růstový nebo Akciový.

Uzavření smlouvy

Program Tempo si můžete uzavřít prostřednictvím vašeho finančního zprostředkovatele nebo na našich pobočkách. Před uzavřením si, prosím, prostudujte všechny potřebné produktové dokumenty.

Jak investovat

V případě uzavření programu Tempo, si prosím nastavte trvalý příkaz ve vašem internetbankingu na vámi sjednanou částku (ne méně než 500 Kč) a zašlete ji na námi stanovený účet. Díky tomu budete mít jistotu, že budou vaše investice pravidelně investovány.

Zasílat finanční prostředky můžete až potom, co s vámi byla úspěšně smlouva uzavřena, z naší strany akceptována a dostali jste všechny potřebné informace.

Své investice, prosím, zasílejte na:
Číslo účtu: 513622024/2700 vedený u UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.,
Variabilní symbol – číslo smlouvy

Bez uvedení variabilního symbolu nebude vaše platba akceptována.

Vstupní poplatek

Součástí programu Tempo je vstupní poplatek, který můžete uhradit jednorázově nebo postupně. Výše vstupního poplatku se odvíjí od vámi zvoleného investičního profilu, výše cílové částky a způsobu úhrady vstupního poplatku. Všechny potřebné informace ohledně vstupního poplatku naleznete v Sazebníku.

V případě jednorázové platby vstupního poplatku od nás získáte bonus ve výši 10% ze vstupního poplatku.

Pokud se rozhodnete splácet vstupní poplatek postupně, je poplatek až do úplného splacení strháván z každé došlé investice v závislosti na zvoleném investičního profilu.

Ukončení smlouvy

Smlouva automaticky zaniká po uplynutí 24 měsíců ode dne, kdy jste odkoupili poslední podílový list z vašeho portfolia.

Magazín Patálie